Yönetİm Kadromuz

Slider 1

DENİZ ARSLAN

1976 Sivas / Koyulhisar doğumlu olup ilk ve ortaokulu Koyulhisar'da tamamladıktan sonra İstanbul Ortaköy Z.K. Anadolu Denizcilik M. Lisesi'nde 4 yıllık Gemi Makinaları eğitimini tamamladı. Lefke Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nde 1 yıllık yabancı dil eğitimini tamamladıktan sonra Erciyes Üniversitesi İktisat Bölümü'nden mezun oldu. Halen Bahçeşehir Ünversitesi’nde MBA In Real Estate bölümünde yüksek lisansına devam etmektedir. Askerlik görevinden sonra çalışma hayatına 2001 yılı başında banka uzman yardımcısı olarak başlamıştır. 2002 yılında uzman olmuş ve özellikle banka mülkiyetindeki gayrimenkullerin satış değerinin belirlenmesi ve satışının gerçekleştirilmesi konularında çalışmalarda bulunmuştur. 2004 yılında banka bünyesinden ayrılarak Ekol A.Ş.’nin kurucuları arasında yer almış ve halen şirket ortağı ve sorumlu değerleme uzmanı (SPK Lisans No:400203) olarak bu görevine devam etmektedir.

2010 yılında, yine Ekol A.Ş. şirket ortaklarının ortaklığıyla kurulan Tagar Tapu Garanti Hizmetleri A.Ş.’de yönetim kurulu başkan vekilliği yapmış, şirketin 2012 yılında başka bir gruba satışından sonra bu görevinden ayrılmıştır.

Lisanslı değerleme şirketlerinin derneği olan LİDEBİR’de Yönetim Kurulu Üyeliği yapmış olan Arslan, yine Kanun’la kurulan meslek örgütü olan Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği (TDUB)’da 2 dönem üst üste yönetim kurulu üyeliğine seçilmiş ve halen TDUB Başkan Vekili olarak görevine devam etmektedir.

İyi derecede İngilizce bilen Arslan, evli ve 2 kız çocuğu (Nur-Sare) babasıdır.

Slider 1

Gökhan Çebİ

30.10. 1976 Araklı / Trabzon doğumludur. İlk ve ortaokul eğitimini Tirebolu-Giresun, Araklı-Trabzon, Of-Trabzon'da tamamladıktan sonra Trakya Üniversitesi Çorlu Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünü 1993-1997 tarihleri arasında bitirmiştir. Çalışma hayatına henüz öğrenci iken, Alsim-Alarko firmasının Tuzla biyolojik atık su arıtma tesisi projesinde başlamıştır. Avrupanın en büyük biyolojik atık su arıtma tesisi olma özelliğine sahip olan projede, stajyer-saha mühendisi olarak görev yaptı.

1997 yılında mezun olduktan sonra çok kısa bir süre, Bey-Koop. tarafından yürütülen Büyükçekmece Beylikdüzündeki, 2500 adet daireden oluşan Çiftlik Kent Konut Yapı Kooperatifi inşaatında, saha mühendisi olarak çalıştı. 1997 yılında, Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. nun iştirakı olan Vakıf Gayrimenkul Ekspertiz ve Değerlendirme A.Ş. firmasında Değerleme Uzmanı olarak göreve başladı. özel ve tüzel çeşitli kurum ve kuruluşlara oldukça fazla sayıda değerleme raporu tanzim ve kontrolünü gerçekleştirmiştir. 03.12.2004 tarihinden bugüne Ekol Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.'de Kurucu Üye, Yönetim Kurulu Üyesi olarak iş hayatına devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk sahibi olan Çebi, Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Lisans Belgesi'ne sahip olmakla birlikte TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası, Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği ve Trabzonspor Üyesidir.

Slider 1

HALİL DÖNMEZ

1960 Eskişehir doğumludur. Eskişehir İktisadi Ticari İlimler Akademisi Ekonomi Bölümü mezunudur. İlk iş hayatına 1984 de banka müfettiş yardımcısı olarak başlamıştır. Kısa sürede müfettiş ünvanını almış ve çok sayıda banka şubesinde denetimlerde bulunmuştur.

Banka Genel Müdürlük teşkilatında kredi uygulama, hukuk, arge bölümlerinde görev alan Dönmez, bir müddet finans konularında eğitmenlik de yapmıştır. Profesyonel iş yaşantısında çeşitli bankaların çok sayıda şubelerinde müdürlük yapmıştır. Factoring, leasing, sigorta konularında da ihtisas sahibi olan Dönmez, Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir Belgesi sahibidir. Bankacılık yaptığı sürede gayrimenkul mevzuatına ilgili kalmış, çok sayıda gayrimenkul ekspertiz raporu düzenlemiştir. Gayrimenkul değerleme uzmanlığı lisans belgesine sahiptir. Dönmez; Finans Kulüp, Türkiye İç Denetim Enstitüsü, İstanbul Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası, Değerleme Uzmanları Derneği üyesidir.

Slider 1

DAVUT CÜNEYT ÖZRİFAİOĞLU

09.08.1971 İstanbul doğumludur. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği mezunudur. Askerlik görevinden sonra iş hayatına 1995 yılında T. Vakıflar Bankası T.A.O. İstanbul Bölge Müdürlüğü İnşaat ve Emlak Müdürlüğünde Gayrimenkul Eksperi olarak başlamıştır. 1996 yılında Vakıf Gayrimenkul Ekspertiz ve Değerlendirme A.Ş. nin kurulmasıyla İstanbul Bölgesinde Değerleme Uzmanı / Teknik Müdür, akabinde 03.12.2004 tarihinde Ekol Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. Kurucu Üye, Yönetim Kurulu Üyesi olarak iş hayatına devam etmiştir.

SPK'nın da değerleme listesinde olması münasebetiyle özel ve tüzel çeşitli kurum ve kuruluşlara oldukça fazla sayıda değerleme raporu tanzim ve kontrolünü gerçekleştirmiştir. Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Lisans Belgesi'ne sahiptir. Marmara Üniversitesi İthalat-İhracat, Marmara Üniversitesi MS Office Sertifikalarına sahip olup, İngilizce bilmektedir. Özrifaioğlu, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası, Değerleme Uzmanları Derneği Etkin Üyesi ve Değerleme Uzmanları Birliği üyesidir.

Slider 1

OZAN FİRUZBAY

1974 İstanbul doğumludur. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunudur. İş hayatına Polipan İnşaat Ltd. Şti. nde şantiye şefi olarak başlamış, daha sonra askerlik görevini yerine getirdikten sonra T.Garanti Bankası A.Ş. de İnşaat ve Emlak Müdürlüğü'nde göreve başlamıştır.

Bilgisayar, kişisel gelişim, gayrimenkul değerlemesi ve inşaat mühendisliği konularında eğitimler almış olup, bankada çalıştığı dönemde banka riskleri için çok sayıda gayrimenkul raporu hazırlamıştır. Gayrimenkul değerleme uzmanlığı sertifikası sahibidir. Firuzbay, Değerleme Uzmanları Derneği üyesidir.

Slider 1

SELDA AKAY

1970 Malatya doğumludur. İTÜ Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünü bitirdikten sonra aynı fakültede Yapı Bilgisi Ana Bilim Dalında yüksek lisansını tamamladı. Ardından, aynı fakültenin Bina Maliyeti Kürsüsünde BMBS Araştırma Grubunda görev aldı.

Daha sonra mimarlık büro ve inşaat firmalarında şantiye organi-zasyonu, teklif ve hakediş hazırlama, kontrol gibi görevlerde sorumlu mimar olarak çalışan Akay, 2000 yılında Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. nın iştiraki olan Vakıf Gayrimenkul Ekspertiz ve Değerlendirme A.Ş. firmasında gayrimenkul eksperi olarak göreve başladı. Akabinde 03.12.2004 tarihinde Ekol Gayrimenkul ve Değerlendirme A.Ş. Kurucu Üye, Yönetim Kurulu Üyesi olarak iş hayatına devam etmiştir. SPK'nın da değerleme listesinde olması münasebetiyle özel ve tüzel çeşitli kurum ve kuruluşlara oldukça fazla sayıda değerleme raporu tanzim ve kontrolünü gerçekleştirmiştir. Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Lisans Belgesi'ne sahiptir. İyi derecede İngilizce bilmekte ve Microsoft Ofis, AutoCAD programlarını kullanabilmektedir. AKAY, Mimarlar Odası ve Değerleme Uzmanları Derneği,Değerleme Uzmanları Birliği üyesidir.