Yönetİm Kadromuz

Slider 1

DENİZ ARSLAN

1976 Sivas / Koyulhisar doğumlu olup ilk ve ortaokulu Koyulhisar'da tamamladıktan sonra sırasıyla İstanbul Ortaköy Z.K. Anadolu Denizcilik M. Lisesi'nde 4 yıllık Gemi Makinaları eğitimi, Lefke Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nde 1 yıllık yabancı dil eğitiminin ardından lisansını Erciyes Üniversitesi İktisat Bölümünde yüksek lisansını ise Bahçeşehir Ünversitesi’nde MBA In Real Estate bölümünde tamamlamıştır. Askerlik görevinden sonra çalışma hayatına 2001 yılı başında banka uzman yardımcısı olarak başlamıştır. 2002 yılında uzman olmuş ve özellikle banka mülkiyetindeki gayrimenkullerin satış değerinin belirlenmesi ve satışının gerçekleştirilmesi konularında çalışmalarda bulunmuş, bu arada SPK’nın gayrimenkul değerleme sınavlarına hazırlanmış ve 2004 yılında 400203 sicil numarası ile lisansını almış, aynı sene banka bünyesinden ayrılarak Ekol Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.’de kurucu sıfatı ile yer almış ve halen şirket yönetici ortağı ve sorumlu değerleme uzmanı olarak bu görevine devam etmektedir.

Arslan, meslek örgütü olan Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği (TDUB)’da 2 dönem üst üste yönetim kurulu üyeliğine seçilmiş ve son döneminde TDUB Başkan Vekili olarak görev yapmıştır. Yine geçmiş dönemlerde de lisanslı değerleme şirketlerinin tek derneği olan LİDEBİR’de Yönetim Kurulu Üyeliği yapmış ve halen bu derneğin Başkanlığını yürütmektedir. Özellikle TDUB’da görev yaptığı dönemde, ilk defa SPK Asgari Ücret Tarifesi’nin oluşturulması, değerleme uzmanlarının TAKBİS’e erişiminin sağlanması, Bilirkişilik ve Kentsel Dönüşüm Yasalarında değerleme uzmanlarına görevler verilmesi, Gayrimenkul Bilgi Merkezi’nin kurulması gibi mesleki açıdan önem arz eden birçok değişikliğin kazanımında pay sahibidir.

İyi derecede İngilizce bilen Arslan, evli ve 2 kız çocuğu (Nur-Sare) babasıdır.

Slider 1

Gökhan Çebİ

30.10. 1976 Araklı / Trabzon doğumludur. İlk ve ortaokul eğitimini Tirebolu-Giresun, Araklı-Trabzon, Of-Trabzon'da tamamladıktan sonra Trakya Üniversitesi Çorlu Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünü 1993-1997 tarihleri arasında bitirmiştir. Çalışma hayatına henüz öğrenci iken, Alsim-Alarko firmasının Tuzla biyolojik atık su arıtma tesisi projesinde başlamıştır. Avrupanın en büyük biyolojik atık su arıtma tesisi olma özelliğine sahip olan projede, stajyer-saha mühendisi olarak görev yaptı.

1997 yılında mezun olduktan sonra çok kısa bir süre, Bey-Koop. tarafından yürütülen Büyükçekmece Beylikdüzündeki, 2500 adet daireden oluşan Çiftlik Kent Konut Yapı Kooperatifi inşaatında, saha mühendisi olarak çalıştı. 1997 yılında, Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. nun iştirakı olan Vakıf Gayrimenkul Ekspertiz ve Değerlendirme A.Ş. firmasında Değerleme Uzmanı olarak göreve başladı. özel ve tüzel çeşitli kurum ve kuruluşlara oldukça fazla sayıda değerleme raporu tanzim ve kontrolünü gerçekleştirmiştir. 03.12.2004 tarihinden bugüne Ekol Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.'de Kurucu Üye, Yönetim Kurulu Üyesi olarak iş hayatına devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk sahibi olan Çebi, Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Lisans Belgesi'ne sahip olmakla birlikte TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası, Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği ve Trabzonspor Üyesidir.

Slider 1

DAVUT CÜNEYT ÖZRİFAİOĞLU

09.08.1971 İstanbul doğumludur. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği mezunudur. Askerlik görevinden sonra iş hayatına 1995 yılında T. Vakıflar Bankası T.A.O. İstanbul Bölge Müdürlüğü İnşaat ve Emlak Müdürlüğünde Gayrimenkul Eksperi olarak başlamıştır. 1996 yılında Vakıf Gayrimenkul Ekspertiz ve Değerlendirme A.Ş. nin kurulmasıyla İstanbul Bölgesinde Değerleme Uzmanı / Teknik Müdür, akabinde 03.12.2004 tarihinde Ekol Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. Kurucu Üye, Yönetim Kurulu Üyesi olarak iş hayatına devam etmiştir.

SPK'nın da değerleme listesinde olması münasebetiyle özel ve tüzel çeşitli kurum ve kuruluşlara oldukça fazla sayıda değerleme raporu tanzim ve kontrolünü gerçekleştirmiştir. Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Lisans Belgesi'ne sahiptir. Marmara Üniversitesi İthalat-İhracat, Marmara Üniversitesi MS Office Sertifikalarına sahip olup, İngilizce bilmektedir. Özrifaioğlu, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası, Değerleme Uzmanları Derneği Etkin Üyesi ve Değerleme Uzmanları Birliği üyesidir.

Slider 1

ALİ OZAN FİRUZBAY

1974 İstanbul doğumludur. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunudur. İş hayatına Polipan İnşaat Ltd. Şti. nde şantiye şefi olarak başlamış, daha sonra askerlik görevini yerine getirdikten sonra T.Garanti Bankası A.Ş. de İnşaat ve Emlak Müdürlüğü'nde göreve başlamıştır.

Bilgisayar, kişisel gelişim, gayrimenkul değerlemesi ve inşaat mühendisliği konularında eğitimler almış olup, bankada çalıştığı dönemde banka riskleri için çok sayıda gayrimenkul raporu hazırlamıştır. Gayrimenkul değerleme uzmanlığı sertifikası sahibidir. Firuzbay, Değerleme Uzmanları Derneği üyesidir.